Samanta - šílená fena

STRÁNKY KRÁSNÉ STAFFORDÍ SLEČNY

TRIČKA NA PRODEJ

Ahojky jelikož mě baví taky dělat batiku a savo, a nebaví mě už oblékat jen rodinku, tak sem si řekla, že pár svých výtvorů dám sem a třeba se někomu budou líbít.

Pokud budete chtít vědět víc o určitém triku, třeba rozměry a podobně, tak napiště na můj email  pitbulka9@seznam.cz ráda vám vše zdělím.

Jelikož je většina triček není značková, raději doporučím změřit si míry a já změřím tričko.

Taky mám šablonu na trička pro milovníky AST zatím jen tedy, vepředu je AST a vzadu american staffordshire terier... foto snad co nejdříve dodám. Můžu to dát na jakékoliv tričko.

Mám taky slíbeno od své pubertální sestřičky, že mi sežene někoho, kdo by mi naskycoval hlavu stafíka, abych jí mohla dát jako logo a neporušovat tím žádná už namalovaná loga.

Nebo pokud by měl někdo zájem mi namalovat obrys stafíka, byla bych moc ráda, určitě by to mohlo potěšit i pár jinejch lidiček.

Vím, že v týhle době je to asi blbost dělat trička, ale mě se víc líbí, když mám na sobě zkratku svého miláčka ( AST) a přitom vím, že nikdo nemá stejný.

 

 

 
Doufám, že se vám zde líbílo. A děkujeme za návštěvu BTSC - Bull & Terrier Sport Club Bull v nouzi Pitbullshop Profil uživatele Markéta Veselá | Vytvořte si svou vlastní vizitku
Profil Markéta Veselá na Facebooku Hafici.cz Miciny.cz